Kalem Mali Müşavirlik HAKKIMIZDA

  1. Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2004 yılından bu yana elde etmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeyi 2015 yılı içerisinde kurmuş olduğumuz Kalem Mali Müşavirlik firması ile sizlerle buluşturuyoruz.

Kalem Mali Müşavirlik olarak hizmetlerimiz kapsamında sorunlara çözüm odaklı yaklaşan müşterilerine değişen ve gelişen mevzuat hakkında sınırsız, sürekli ve güvenilir bilgi sağlayan bireysel ve kurumsal olarak hedefleri sınırsız olan bir mali müşavirlik firmayız.

Büyük beklentilerin, yüksek hedeflerin olduğu camiamızda bizimle çalışmaya ne dersiniz ? Mali müşavirlik hizmetlerini kurumsal düzeye yükseltmek amacıyla 2015 yılında kurulan şirketimiz mevzuat ve kanunlara uygun mali müşavirlik hizmetleri sunmaktadır.Hedefimiz müşterilerimizin iş akışı sırasında karşılaşacakları sorunları çözüme ulaştıracak en doğru ve güvenilir bilgiyi en kısa sürede elde etmelerini sağlamaktır.

İlk sıraya müşteri memnuniyetini koyan anlayışımız, gerektiğinde değil her zaman mükelleflerimizin yanında olma düşüncemiz, işlerinde başarılarına destek olma amacı taşımaktadır.Kalem Mali Müşavirlik olarak firmanıza ve size katma değer oluşturmak ve yeni TTK ile sürekli değişen ticaret hayatında en iyi konum sağlamanıza yardımcı olmak amacıyla hazırdır.

SMMM Ömer Said Arslan